В Україні обвалилися ціни на молоду цибулю

0 259

Ціни на ранню цибулю в господарствах Півдня України за вихідні обвалилися майже в два рази. Станом на 3 червня 2019 року, на гуртовому ринку ОРСП “Шувар” у Львові, рання цибуля українського походження коштує 25 грн/кг. Імпортну ранню цибулю трейдери продають по 10-17 грн/кг.

Фахівці ринку вважають, що така ситуація є цілком очікуваною, падіння ціни обумовлено сезонним збільшення пропозиції ранньої цибулі українського походження. Крім того, деякі трейдери продовжують розпродавати залишки імпортної ранньої цибулі.

“Трейдери ще не встигли розпродати імпортну ранню цибулю, збирання врожаю української ранньої цибулі в самому розпалі. Ця продукція не зберігається, її потрібно досить швидко продавати. Враховуючи збільшення виробничих площ в Україні під цибулею, в цілому, не дивно, що ціни так різко пішли вниз.

До речі, на початку літа така ситуація трапляється досить часто, досвідчені продавці про це чудово знають і вміють заробляти навіть в таких екстремальних умовах”, — розповіла керівник департаменту “Аналітика” ОРСП “Шувар” Тетяна Гетьман.

SEEDS.org.ua  за інформацією info.shuvar

Слідкуйте за нашими новинами на Facebook   Instagram  YouTube-канал

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!