В Україні почали випускати революційний продукт для аграріїв – гранульовані біопрепарати  

0 1 280

Українські науковці розробили і почали випускати справжній революційний продукт для аграріїв – «BioNorma гранули». Гранульовані біопрепарати нової формації дозволили подолати обмеження для використання їх у інтенсивному землеробстві, пише SEEDS. 

Про це розповів Ярослав Чабанюк, власник групи компаній BioNorma, під час III Міжнародної торгової платформи «Інновації. Технології. Фінанси» з циклу «Збільшення прибутків в агробізнесі» в Києві, яка була організована агромедіа-агенцією Sapienza за підтримки Київського Міжнародного Контрактового Ярмарку.

«Із застосуванням біологічних продуктів завжди є певні складнощі: це і вплив навколишніх факторів, і людський фактор при внесенні, і таке інше. Однак сьогодні ми виводимо на ринок біопрепарати нової формації. Це BioNorma гранули. Я гордий тим, що нам вдалося створити такий продукт», – зазначив власник групи компаній BioNorma.

«Чому саме біопрепарати у гранулі? Перш за все ми знімаємо обмеження для використання в інтенсивному землеробстві. Друге: ми вже маємо пролонговану дію, практично на весь термін вегетації. Третє: наші біопрепарати оброблені і вже захищені від чинників навколишнього середовища при внесенні», – додає керівник комерційного відділу групи компаній BioNorma Ігор Мурзін.«Препаративна форма, тобто гранула, дозволяє спростити та розширити технологію внесення біопрепаратів. Тепер стало можливим дати потрібну кількість біопрепрату до самого коріння проростаючої рослини», – додає експерт.

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ Є ЗА ПОСИЛАННЯМ >

«На цей рік наше виробництво вже готове представити господарствам 4 препарати в гранульованій формі. Це БІОНОРМА Азот, БІОНОРМА Фосфор, БІОНОРМА Мікориза і БІОНОРМА Деструктор. Сподіваюсь, що вже наступного року ми матимемо в лінійці 10 препаратів в гранульованій формі.

БІОНОРМА Азот – це препарат вільноживучих та асоціативних азотфіксувальних бактерій для покращення азотного живлення широкого кола сільськогосподарських культур – гарна знахідка для внесення на ярі культури і соняшник. БІОНОРМА Фосфор – препарат ґрунтових спорових бактерій та мікроміцетів, які характеризуються високою фосфатмобілізувальною активністю, призначений для покращення фосфорного живлення сільськогосподарських культур -чудовий вихід для озимих та кукурудзи.

БІОНОРМА Мікориза – препарат для покращення водного та мінерального живлення рослини на збідненому ґрунті та в посушливих умовах. Це грибковий препарат, тут є певні обмеження, але там, де можна буде обійтись без фунгіцидів, він себе добре зарекомендує.

А також Деструктор у гранульованій формі. Препарат БІОНОРМА Деструктор призначений для обробки стерні та ґрунту після збирання врожаю зернових, зернобобових, олійних, технічних, овочевих та інших культур, тепер став ще більш доступнішим, особливо для невеликих господарств. Процес внесення можливо проводити у будь-яку пору дня за використанням звичайного розкидача», – розповів Ігор Мурзін.

 

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!