В Україні почали виробляти вівсяне та гречане молоко

0 156

Компанія “Люстдорф” запускає виробництво гречаного і вівсяного молока під назвою “Ідеаль Немолоко”. Це досить популярний продукт. Який має попит на вітчизняному ринку і складе конкуренцію зарубіжним аналогам. Подробиці читайте на SEEDS.

Вегетаріанці і ЗОЖ-ники зацінять

По складу молоко досить натуральне, до гречаного «молока» 2,5% жирності увійшли: вода, борошно гречане, олія соняшникова дезодорована, сіль, стабілізаційна система: карагенан.

Рослинне молоко прекрасна альтернатива традиційному продукту

Воно не містить лактози і холестерину, багате моно- і поліненасиченими жирами, які корисні для серця, містить багато вітаміну В, низькокалорійне і підходить багатьом людям з проблемами шлунку.

А тепер продукт стане ще доступнішим, так як ціна на «Ідеаль Немолоко» складе від 35 до 40грн на прилавках магазинів. У той час, коли зарубіжні аналоги є у два рази дорожче.

Можна приготувати і самому

Рослинне молоко можна легко приготувати вдома самому. Для цього потрібно покласти в блендер горіхи або насіння і залити водою в пропорції 1: 4, все перемолоти і процідити.

Наприклад, як приготувати вівсяне молоко:

0,5 склянки цільно зернової вівсянки залити 2 ст. води.

Подрібнити в блендері і процідити через сито або марлю. Щоб приготувати горіхове молоко, то їх можна замочити на кілька годин перед приготуванням.

SEEDS  за матеріалами Agrosphera

Leave A Reply

Your email address will not be published.