В Україні презентують перший органічний цукор

0 608

10 квітня відбудеться презентація першого органічного цукру в Україні за участі в.о. Міністра аграрної політики та продовольства України Ольги Трофімцевої. Подія приурочена до міжнародної виставки органічних продуктів «БіоФах» у Шанхаї, де буде вперше представлено Національний павільйон України.

Про це повідомляє прес-служба МінАПП.

Зазначається, що у 2018 році в Україні сертифіковано перший органічний цукор. Україна ввійшла до десятки європейських країн, де під вирощуванням органічного буряка зайнято більше 100 га.

Український органічний цукор було презентовано на початку лютого 2019 року під час найбільшої міжнародної виставки органічних продуктів «БіоФах» в Нюрнберзі, де аукціон із закупівлі першої партії органічного цукру в 850 т виграла компанія з Нідерландів.

Участь у презентації візьмуть представники ТОВ «ДЕДДЕНС АГРО», ТОВ «Органік стандарт», ПрАТ «Гнідавський цукровий завод», ТОВ «Органік мілк».

Під час заходу будуть обговорені актуальні теми – проблеми вирощування органічного цукрового буряка та виробництво органічного цукру, внутрішнє споживання та перспективи експорту, переваги та відмінності органічного цукру.

Дата і час: 10 квітня, 16:00.

Місце: м. Київ, вулиця Хрещатик, ½, приміщення готелю «Дніпро».

SEEDS.org.ua

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!