В Україні продаватимуть рослинне м’ясо

0 523

Популярний американський стартап Beyond Meat виходить на український ринок з бургерами і ковбасками з рослинного м’яса. Про це повідомляє компанія дистриб’ютор інноваційного продукту – ТОВ “Вест Мілз”.

Спробувати страви з рослинного м’яса можна буде у багатьох столичних закладах. “Також продукт з’явиться у популярних кейтерингових компаніях і службах доставки їжі. Згодом котлети і ковбаски з рослинного м’яса можна буде знайти на полицях супермаркетів”, – йдеться в повідомленні.

Директор ТОВ “Вест Мілз” Станіслав Луцкович констатує, що в Україні виробництво м’яса з кожним роком збільшується. У серпні 2019 року, в порівнянні з серпнем 2018-го, виробництво збільшилося на 9,7% або на 23 тис. т, і склало 258,9 тис. т.

“Україна – дуже прогресивна країна, я бачу і, не з чуток знаю, що у нас є потенціал для розвитку будь-якої екологічної ініціативи”, – каже Луцкович.

Як зазначили в компанії, продукція Beyond Meat на 100% складається з рослин, не містить глютену, сої та ГМО. Основні інгредієнти — горох, рис, вода, картопляний крохмаль, рапсове олія. Червоний колір котлеті надає буряковий сік.

Для виробництва рослинних бургерів використовується на 99% менше води, на 93% менше землі, створюється на 90% менше викидів парникових газів і потрібно на 46% менше енергії, ніж для виробництва м’ясних бургерів.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією АгроЮг

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!