В Україні прогнозують надзвичайно ранній сезон ягід

0 619

Через аномальну погоду початок цвітіння і, відповідно, плодоношення деяких плодовоягідних розпочнеться майже на місяць раніше. Про це розповіла керівниця органічної ферми oLaWander Мирослава Лінська.

“Ще з осені і до початку березня полуниця та ожина на полі oLaWander мали зелене листя. Саджанці полуниці й ожини на продаж почуваються добре, оскільки гарно замульчовані соломою. Лаванда на полі почувається добре, цього року цвітіння буде раніше за звичне десь на тиждень чи два”, — каже пані Мирослава.

Тепла зима, як цього року, на переконання керівниці органічної ферми, може погано впливати на рослини. Немає “сніжної подушки” — коли вдарять морози, рослини можуть примерзнути.

У березні фермерка поки що не спостерігає зміни в розвитку рослин. Така аномально тепла зима, за її словами, сама по собі не страшна. Але далі є загроза приморозків “по цвіту чи набубнявілих бруньках”, тому ситуація може стати критичною — є вірогідність втратити весь урожай.

“Ризик, звісно, є. І, швидше за все, приморозки цього року негативно вплинуть на урожай. Щоб захистити сад від нічних приморозків, потрібно вкривати рослини агроволокном, а вдень відкривати”, — пояснює фахівець.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією Kurkul.com

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!