В Україні реалізували надсучасний та екобезпечний проєкт зі зберігання замороженої м’ясної продукції

0 813

Цьогоріч компанія “Інсолар-холод” успішно реалізувала проєкт зі зберігання замороженої продукції для ТОВ “Козятинський м’ясокомбінат”. Фахівці компанії знайшли комплексне рішення, а також спроєктували камеру відвантаження і камеру зберігання, яка розрахована на щодобове надходження 20 тонн продукції.

За словами директора “Інсолар-холод” Анатолія Богдана, співпраця з Козятинським м’ясокомбінатом для його компанії почалася ще в 2002 році і триває з тих пір ось уже 18 років.

“Черговим етапом співпраці з Козятинським м’ясокомбінатом для нашої компанії стала реалізація проєкту з проєктування, будівництва, монтажу та наладки камери для зберігання заморожених продуктів, розрахованої на щодобове надходження до 20 тонн продукції з температурним режимом -24ᵒС, а так же камери відвантаження з температурним режимом + 7ᵒС”, – зазначає Анатолій Богдан.

За його словами, камери оснащені охолоджувачами повітря німецької фірми Guntner, встановлений компресорно-конденсаторний агрегат RMC на базі компресора Bitzer.“Важливим нюансом даного проєкту є той факт, що в системі холодильного обладнання використовується озонобезпечний фреон – R448A. Це нова марка холодоагенту, що характеризується більш низьким потенціалом глобального потепління (ПГП) – спеціального коефіцієнта, що визначає ступінь впливу різних парникових газів на глобальне потепління. Фреон R448A є негорючою речовиною, і, таким чином, класифікується за міжнародним стандартом холодоагенту ASHRAE в спеціальній найвищій групі безпеки “A1”.

На сьогодні використання фреонів марок R448A, R134A, R-404, R407C, R507C, R410A в холодильному обладнанні є абсолютно безпечним для здоров’я людини і навколишнього середовища, тому їх використовують всі провідні виробники кліматичної техніки і холодильного обладнання”, – додає Анатолій Богдан, підкреслюючи, що таким чином в проєкті “Інсолар-холод” для Козятинського м’ясокомбінату враховані всі вимоги щодо безпечного зберігання продукції.

Козятинський м’ясокомбінат наразі має сучасні виробничі потужності, які дозволяють йому щомісяця виробляти більше 150 тонн напівфабрикатів, 20 тонн ковбасних виробів і близько 300 тонн м’яса. Комбінат активно співпрацює з такими відомими компаніями як “Макдональдз”, “Метро” та “БІЛЛА”.

 

SEEDS.org.ua за інформацією Agri-gator

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!