В Україні розробили неймовірну садосадильну машину

0 418

В Інституті садівництва НААН розробили нову садосадильну машину СПМ-1Т, яка відрізняється ефективністю й потребує тракторів класу лише 1,4 в начіпному варіанті. Продуктивність такої машини — 750 саджанців/год.

Робоча швидкість нової машини 2–2,5 км/год, ширина садивної борозни 16, а глибина — до 35 см, ширина міжрядь 2,5–4 м, відстань між деревами в ряду 0,7–2 м. Її можна використовувати для садіння кущових ягідників із відстанню між рослинами в ряду не менше ніж 0,7 м.

На противагу до застарілих енерговитратних агрегатів, які вигортали значні обсяги ґрунту й потребували потужних тракторів, нову машину вирізняє робочий орган у вигляді сошника із наральником.

Він підрізає та розгортає пласт ґрунту, піднімаючи його для утворення садивної борозни, а після розміщення у ній саджанця укладає ґрунт на попереднє місце без суттєвого переміщення чи обертання.

За такого способу утворення садивної борозни умови для приживлення і розвитку саджанців є надзвичайно сприятливими.

Дізнавайтеся більше про новітні ідеї, тренди та технології агробізнесу на конференції від агромедіа-агентства Sapienza “Збільшення прибутків в агробізнесі“, яка відбудеться 29 жовтня у Міжнародному Виставковому Центрі.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією AgroTimes

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!