В Україні сьогодні висаджують мільйон дерев

1 1 406

Сьогодні, 17 жовтня, по всій території України проходить Акція «1 000 000 дерев за 24 години» у рамках глобального екологічного проєкту «Озеленення України».

З самого ранку в Національному природному парку «Голосіївський» ініціатори проєкту – Сергій Гайдайчук, президент бізнес-клубу «CEO Club Ukraine», Ганна Крисюк, генеральний директор Книги рекордів України, а також головні координатори Надія Чистяк, Юлія Бичай, Тетяна Розвадовська та Вадим Парасочка, – висадили перші дерева та оголосили про старт Акції.

«Із висадження першого дерева розпочинаємо першу екоісторію об’єднання українців у відновленні екосистеми нашої країни та популяризації і розвитку екокультури серед людей. Саме зараз у всіх куточках України і кількох країнах світу багато людей висаджуватимуть свої іменні дерева, щоб підтримати нашу ініціативу. Усім цим людям ми дякуємо і разом творимо сучасну історію України», – розповіла Ганна Крисюк.


Третій президент України Віктор Ющенко та ініціативи проекту Озеленення України висаджують іменні дуби ?????

Gepostet von Аня Крисюк am Samstag, 17. Oktober 2020


В рамках акції у парку «Голосіївський» висадили дипломатичну алею за участі Надзвичайних і Повноважних Послів та представників Міністерства закордонних справ України, а також партнерську алею. Підтримав проєкт і третій президент України Віктор Ющенко – посадив у столичному парку іменний дуб.

Акція «1 000 000 дерев за 24 години» проходить в усіх областях України та кількох країнах світу. Ціль проєкту – привернути увагу до проблем екології та відновлення екосистеми країни. Сформувати позитивний імідж України у світі через першу колективну історію успіху українців.

Закінчиться наймасштабнішою в Україні екоакція о 17:00. Саме й цей час відбудеться висадження знакового мільйонного дерева за участі організаторів, перших осіб держави, дипломатів та партнерів.

Організатори всіляко підтримують ініціативи індивідуального висадження дерев в будь-якому куточку України і просять:

«Щоб ваше деревце з’явилось на інтерактивній карті, просимо надіслати інформацію з координатами та фотопідтвердженням за посиланням» . 

 

SEEDS.org.ua за інформацією Блог проєкту Озеленення України

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!
1 Comment
  1. Володимир пише

    Молодці! Якщо б так кожний день, то можливо і вберегли б еклогогію. А так- це капля в морі: щодня вирубується більше(((

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!