В Україні стартував сезон місцевої полуниці – ціни почали істотно знижуватись

0 494

Цьогоріч в Україні сезон продажу місцевої полуниці зсунувся на 2-3 тижні в порівнянні з 2020 роком. Однак  з кінця квітня найбільше ціни на суницю садову (полуницю) знизилися саме в Україні, в порівнянні з сусідніми країнами.

Подешевшала як місцева, так і імпортна ягода. Цікаво, що подекуди українська суниця садова стала навіть дешевше ввезеної з-за кордону, пишуть аналітики EastFruit.


Якщо буквально кілька тижнів тому перші відносно великі партії місцевої ягоди в Україні пропонувалися по $7,90/кг, то вже до кінця поточного тижня ціни обвалилися до $4,30-4,70/кг.


Істотне зрушення старту сезону місцевої суниці садової через холодну погоду навесні фіксується в цьому році по всіх країнах європейської частини моніторингу EastFruit.

Проте, в деяких регіонах пізніший старт навіть посприяє більш вдалому врожаю в порівнянні з попереднім роком – ягідні насадження змогли благополучно пройти через заморозки кінця квітня. Про непогані перспективи збору ягід зараз вже повідомляють деякі українські фермери.

Варто згадати і те, що ціни на імпортну суницю садову вже впали до рівнів нижче минулого року.

Фактор наявності більш дешевого імпорту може стати одним з головних в ціноутворенні на ринках принаймні до кінця травня.

 

SEEDS.org.ua за інформацією EastFruit 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!