В Україні стрімко злетіли вгору ціни на торішню капусту

0 752

Ціни на торішню білокачанну капусту в Україні продовжують впевнено зростати. Головним фактором подорожчання, за словами гравців ринку, виступає сезонне виснаження запасів цієї продукції на тлі досить високого попиту.

З огляду на стрімке зниження запасів білокачанної капусти в господарствах, українські виробники почали стримувати продаж якісної продукції, що в свою чергу призвело до чергового подорожчання в даному сегменті.

У підсумку, на сьогоднішній день продажу білокачанної капусти врожаю 2020 здійснюються в межах 6-10 грн/кг ($0,22-0,36/кг), що в середньому на 37% дорожче, ніж наприкінці минулого робочого тижня.

Варто додати, що поточні ціни на білокачанну капусту в Україні вже в середньому в 3 рази вище, ніж в аналогічний минулорічний період.

Нагадаємо, що в аналогічний період попереднього сезону ціни на дану продукцію варіювалися в межах 2-3,5 грн/кг ($0,07-0,13/кг). При цьому ключові гравці ринку не виключають, що на початку наступного тижня ціни на торішню білокачанну капусту можуть вирости ще більше.

 

SEEDS.org.ua за інформацією АПК-Інформ

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!