В Україні створили Асоціацію виноградарів та виноробів Закарпаття

0 271

Винороби Закарпаття об’єдналися – створили Асоціацію виноградарів і виноробів. Про це  під час міжнародного семінару про досвід Франції у галузі виноробства, який проходив саме у Закарпатті, оголосив директор виноробної компанії Шато Чизай, де відбувся цей захід, Анатолій Полосков.

“Асоціація є відкритою, – наголосив засновник виноробної компанії Шато Чизай Геннадій Гутман. – Ласкаво просимо всіх виноробів діяти спільно, щоби просувати вино і Закарпаття  разом.

Одне прохання: виробляти високоякісні вина, аби славити наш край. Це єдина амбіція: Закарпаття має бути найкращим! Мета спільна: щоби край процвітав”.

Провідні спікери семінару – європейські експерти – поділилися професійним досвідом та баченням розвитку виноробства Закарпаття й України, навели практичні моделі для втілення виробниками.

“Франція і Україна – дві великі аграрні країни. До слова, система географічних зазначень (наприклад, може йтися про Шампанське чи Коньяк) має 150-літню історію, і втілення її стало можливим саме завдяки колективним діям. Вам ми теж радимо об’єднуватися і розвивати галузь спільно, для спільного успіху”, – зазначив радник з питань сільського господарства Посольства Франції в Україні Ніколя Перрен.

SEEDS.org.ua за інформацією tourinform

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!