В Україні створили перший органічний експортний альянс

0 470

Вперше в Україні шість органічних компаній об’єдналися для спільного пошуку нових ринків. ГС “Органічна Україна” за підтримки програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України” у партнерстві з “Офісом з просування експорту України” створила перший в Україні органічний експортний альянс для спільного пошуку нового ринку продажів зернової продукції з доданою вартістю – Organic Ukraine Business Hub CEREALS. 

Наразі до альянсу входять шість експортоорієнтованих підприємств: ТОВ “Агрофірма “Поле”, ПП “Галекс-Агро”, ТОВ “Кварк”, ТОВ “Органік Оригінал”, ТОВ “Сквирський комбінат хлібопродуктів”, ТОВ “Фірма “Діамант ЛТД”, повідомляє прес-служба ГС “Органічна Україна”.

На першому етапі альянс шукатиме новий ринок для українських органічних круп та пластівців, а також вибудує стратегію входження на цей ринок, що дасть можливість на другому етапі знайти потенційних покупців, встановити з ними партнерські відносини та почати здійснювати поставки вже переробленої в Україні продукції на новий цільовий ринок.

Кінцева ціль бізнес-хабу – збільшення прибутків компаній-учасників та сприяння їх конкурентоспроможності.

“Об’єднавши зусилля, українські виробники можуть представити набагато ширший асортимент органічних круп та пластівців на зовнішніх ринках. І цей альянс дає позиціонування спільної асортиментної пропозиції”, – йдеться в повідомленні.

 

SEEDS.org.ua   

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!