В Україні створять єдиний туристичний портал

0 313

До осені поточного року в Україні буде створено єдиний туристичний портал, на якому туристи зможуть отримати різноманітну допомогу. Про це повідомляє департамент комунікацій Секретаріату Кабінету міністрів України з посиланням на слова прем’єр-міністра України Олексія Гончарука.

“Потрібно створити всі умови, щоб в Україну приїжджало якомога більше туристів. Це звісно сервіси. Дороги, будівництвом яких ми зараз активно займаємося. А також безпека. Саме тому створюється єдине вікно допомоги туристам. Щоб можна було звернутися з будь-яким питанням і отримати відповідь чи допомогу”, – сказав Олексій Гончарук.

У повідомленні зазначається, що єдиний портал працюватиме як онлайн, так і в телефонному режимі. Його має запустити до осені 2020 року Державне агенство розвитку туризму, створене в структурі Міністерства культури, молоді та спорту. Також мають бути створені локальні туристично-інформаційні центри в регіонах.

Департамент комунікацій нагадує, що створення єдиного туристичного порталу передбачено Програмою діяльності Кабінету Міністрів України. Її затверджено у вересні 2019 року. Документом визначено ключові напрямки роботи міністерств. Їх деталізовано – по кожній з 78 цих цілей Програми опублікована концепція та індикатори, за якими вимірюватимуться їх досягнення.

 

SEEDS.org.ua 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!