В Україні триває передноворічний борщ-марафон

0 896

Міністерство культури та інформаційної політики оголосило про проведення онлайн-презентації приготування борщу та закликає українців викладати свої рецепти цієї страви в соцмережах. Про це повідомляє Міністерство культури та інформаційної політики України.

Однак подію, заплановану на 18 грудня, було перенесено.

«На жаль, з технічних причин ми змушені відтермінувати проведення івенту на невизначений строк. Проте запевняємо, що наш марафон таки відбудеться і всі ми зможемо познайомитися з локальними рецептами улюбленої страви, поділитися своїми й повечеряти тарілочкою насиченого борщу спільно з усією країною!

Нову дату проведення заходу буде анонсовано 22 грудня. Слідкуйте за стрічкою, готуйтеся до Нового року, куховарте, їжте смачно й пригощайте тих, хто поруч», – йдеться в повідомленні міністерства.

Проведення онлайн-презентації “Культура приготування українського борщу” за участю відомого шеф-кухаря Євгена Клопотенка запланована в межах кампанії на підтримку включення зазначеного елементу до культурної спадщини ЮНЕСКО.

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко зазначив, що йдеться про гастрономічну ідентифікацію, а це питання захисту важливої культурної складової та частини історії.

“Визнання борщу об’єктом нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО поставить крапку у навмисно створених дискусіях щодо етнічної батьківщини рецепту страви. Адже усі ми знаємо правду: борщ – український”, – зазначає Ткаченко.

У різні часи борщ варили за різними рецептами з використанням широкого набору продуктів. У пошуках особливостей та унікальних рецептів головної української страви талановитий кухар Євген Клопотенко здійснив мандрівку всією країною.

Тепер 25 учасників з кожної області зберуться разом на спільному майданчику, де кожен приготує борщ за неповторним рецептом. Усі кухарі – носії давніх регіональних та родинних традицій приготування цієї страви, які ділитимуться своїми секретами і шукатимуть формулу найсправжнісінького борщу. Процес приготування відбуватиметься одночасно за окремими робочими місцями із дотриманням карантинних норм.

МКІП закликає українців приєднатися до Борщ-марафону в соцмережах і викладати рецепти, світлини або “сторіз” з борщем, який готували власноруч вдома чи смакували деінде.

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!