В Україні запаси моркви скорочуються, а ціна зростає

0 451

З настанням весни приходить і авітаміноз. Тому, щоб збільшити споживання вітамінів, люди налягають на овочі, котрі збереглись до весни. До їх числа відноситься морква. Причому, як стверджують експерти, чим довше вона зберігається, тим більше в ній вітаміну «А», який називають вітаміном краси і здоров’я.

Аналіз овочевого ринку показує, що  в Україні попит на моркву стрімко зростає, а разом з ним ростуть і ціни на цей вітамінний овоч. Згідно з щоденного моніторингу вже з початку минулого тижня ціна на моркву підвищилася на 27%. Зараз ціна моркви коливається в межах 7-8 грн. за кілограм.  А зріст попиту на моркву фахівці вже назвали ажіотажним.

Причиною такого стрімкого подорожчання стало істотне скорочення запасів моркви в господарствах на тлі підвищення попиту на продукцію як з боку оптових компаній, так і роздрібних мереж. При цьому пропозиція моркви невисокої якості помітно скоротилося, що також надає підтримку цінового зростання.

Слід зазначити, що аналогічна ситуація складалася і в минулому році. Слід зазначити, що аналогічна ситуація складалася і в минулому році. А ціна на якісну моркву була на 20% вище, ніж в цьому році і доходила до 10 грн.

SEEDS.org.ua за матеріалами https://east-fruit.com/article/v-ukraine-nachala-povyshatsya-tsena-na-kachestvennuyu-morkov

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!