В Україні запрацювала робоча група GlobalG.A.P.

0 113

Днями в Києві відбулося установче засідання Національної технічної робочої групи GlobalG.A.P. По всьому світу цей орган відповідає за переклад і адаптацію вимог GlobalG.A.P., виходячи з інтересів і потреб місцевих зацікавлених сторін, і служить сполучною ланкою і першою точкою контакту між GlobalG.A.P. і країною.

На сьогодні до складу НТРГ в Україні увійшли 28 учасників: виробники, експерти, торгові мережі, консультанти, представники наукового середовища, лабораторій, органів сертифікації, агробізнесу та інші зацікавлені сторони з досвідом в сфері безпеки харчових продуктів, екології, впливу на добробут людей і тварин.

“Така велика країна, як Україна, має великий потенціал для експорту сільськогосподарської продукції. Реалізувати його можна тільки запровадивши кращі світові практики та інновації і довівши всьому світу, що українська продукція відповідає кращим світовим стандартам. Впроваджуючи стандарти, фермер забезпечує високу якість і гарантує сталість процесів виробництва”, – говорить аккаунт-менеджер GlobalG.AP Едіті Страдзіна.

Як зазначає генеральний директор Центру розвитку якості Валентина Березан, впровадження змін та адаптація законодавчого поля держави з міжнародними нормами гарантує конкурентоспроможність української аграрної галузі та якість життя споживачів.

“Я вважаю, що наша сьогоднішня зустріч відкриває нову главу в історії сільського господарства України. Коли дотримання і використання високих міжнародних стандартів безпеки та якості дійсно і повноцінно стануть щоденною практикою для українських фермерів”, – говорить керівник проекту USAID “Підтримка аграрного та сільського розвитку” Кірк Реймер.

До кінця жовтня 2019 року НТРГ збирає пропозиції для доопрацювання плану діяльності на наступний рік. Засідання робочої групи будуть проходити раз на квартал. Наступне засідання заплановано на січень 2020 року.

Дізнавайтеся більше про новітні ідеї, тренди та технології агробізнесу на конференції від агромедіа-агентства Sapienza “Збільшення прибутків в агробізнесі“, яка відбудеться 29 жовтня у Міжнародному Виставковому Центрі.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією Propozitsiya

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!