Для підтримки українських фермерів запустили новий фінансовий продукт

0 2 096

 

КРЕДИТИ З ЗАСТОСУВАННЯМ ФІНАНСОВИХ АГРАРНИХ РОЗПИСОК

Український аграрний сектор на сьогоднішній день – одна з найбільш привабливих галузей економіки, яка щорічно демонструє позитивну динаміку зростання. Родючі ґрунти, талановиті кадри та поступове впровадження сучасних технологій в сукупності призвели до того, що сьогодні агрогалузь не випадково називають локомотивом економіки країни.

Втім, успіхи могли б бути набагато кращими, за умови наявності грошей у вітчизняних аграріїв. Світова практика свідчить про те, що в умовах коли бізнес має доступ до інструментів дешевого та доступного фінансування його розвиток значно прискорюється. Про умови кредитування сільгоспвиробників, що пропонує АТ “БАНК АЛЬЯНС”, важливості цього напрямку для компанії та підходи до обслуговування клієнтів, читайте на SEEDS.org.ua. 

Варто зазначити, що в українських реаліях проблема для аграріїв, особливо малих та середніх фермерів, полягає не стільки і не тільки у відсутності фінустанов, що виявили б бажання працювати з ними, скільки в умовах, які пропонують банки для сільгоспвиробників.

БАНК АЛЬЯНС, який працює на ринку фінансових послуг України з 1992 року, на сьогодні має кредитний портфель у розмірі 1,4 млрд грн. і  він постійно зростає. Про якість наших кредитних послуг свідчить той факт, що на сьогодні ми не маємо, так званих “проблемних” кредитів.

При цьому ключовим нашим сегментом є клієнти малого та середнього бізнесу. Щодо аграрного бізнесу, то ми вважаємо цей напрямок швидкозростаючим в Україні і тому нещодавно запропонували нашим потенційним і вже існуючим клієнтам новий продукт – фінансування сільгоспвиробників з застосуванням фінансових аграрних розписок”, – зазначив директор з питань аналізу та програм розвитку агробізнесу Костянтин Моісеєнко.

Суть нової кредитної програми полягає у фінансуванні підприємств агропромислового комплексу шляхом оформлення кредиту (невідновлювальної кредитної лінії) з оформленням фінансової аграрної розписки як забезпечення повернення коштів.

Серед переваг нового продукту у компанії вважають можливість для клієнта самостійно керувати своїми фінансовими потоками після отримання кредиту, отримання фінансування оборотного капіталу та, власне, швидкість прийняття рішення щодо надання фінансування.

При цьому клієнт може сам обрати валюту для кредитування – гривню, долар чи євро, а річна відсоткова ставка за даною програмою становитиме від 21% у гривні та від 10% – у валюті.


“В цілому ж при визначенні відсоткової ставки банк керується такими критеріями як фінансовий стан позичальника та забезпеченість за кредитом. При цьому “БАНК АЛЬЯНС” завжди готовий запропонувати найоптимальніші умови для своїх клієнтів з урахуванням індивідуальних особливостей їх бізнесу.

Сьогодні ми вже маємо успішні приклади обслуговування фермерських господарств з земельним банком від 100 до 5 тис га, що займаються вирощуванням зернових та технічних культур і готові й надалі розширювати їх кількість задля забезпечення сталого розвитку українського агросектору”, – наголосив Костянтин Моісеєнко.

Регіональна мережа “БАНК АЛЬЯНС” представлена 16 відділеннями.

Відділення банку  працюють у  найбільших містах України, серед яких Київ, Львів, Дніпро, Запоріжжя, Чернівці, Харків, Одеса, Миколаїв, Чорноморськ, Кременчук, Чернігів та Черкаси.

 

Детальну інформацію про кредитування аграріїв Ви можете дізнатися заповнивши заявку на сайті банку для подальшого зв’язку з Вами співробітника банку, який відповість на всі Ваші запитання.

Крім того, зателефонувавши за номером 0 800 60 22 22 про вищезазначену кредитну програму Вам розповість менеджер “БАНКУ АЛЬЯНС”.

 

SEEDS.org.ua

Слідкуйте за нашими новинами на Facebook  Telegram  Instagram  YouTube-канал

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!