В Україні запустили безкоштовну мобільну платформу для фермерів та бджолярів про планові обробки полів

0 369

В Україні тепер існує єдина мобільна платформа для фермерів та бджолярів, на якій фіксуються всі заплановані обробки полів, а також відзначені місця розташування пасік.  

Безкоштовний сервіс сповіщення створив Олег Ряжських з Миколаєва спільно з колегами. Він займається бджільництвом вже 15 років. Професіоналом себе не вважає – бджільництво для нього не бізнес, який годує, але досвід бджолярства достатній, щоб розуміти проблеми й завдання в бджільництві.

“Мобільний додаток ми розробили під Android, і вже його запустили.

За нашими розрахунками, після запуску мобільної версії кількість користувачів сервісу значно збільшилася.

Ми бачимо, що в нас збільшилась кількість скачувань додатку майже на 20%, тобто ми охоплюємо все більшу аудиторію аграріїв та даємо їм змогу захистити своїх бджіл, а також розвинути сервіс запилювання полів”, – каже Олег Ряжських.Як працює Grand Expert? Бджолярі та фермери реєструються на сайті  https://www.grand.expert/ua  і вказують там свої активності. Сповіщення про обробку поля приходить на мобільний телефон бджоляра, який зазначив місцезнаходження своєї пасіки в відповідному районі, що збігається з місцем проведення агрохімічних обробок.

Якщо відстань між пасікою й оброблюваним полем менше 10 км, як того вимагає законодавство, пасічнику протягом 1-2 хв приходить СМС-сповіщення. Таким чином, цей сервіс встановлює відповідальні відносини між бджолярами та агровиробниками, які засновані на відкритості та своєчасному попередженні.

Доступ до цієї програми відкритий для всіх, користуватися системою можна абсолютно безкоштовно.

Також на сайті вказані поля, де буде проходити цвітіння. Це дає можливість бджолярам вибирати оптимальне місце для кочівлі пасіки та отримувати більший обсяг меду.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією UHBDP

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!