В Україні збільшать фінансування молодих фермерів

0 591

Мінагрополітики планує збільшити фінансування молодих фермерів. Про це стало відомо під час робочої зустрічі представників міністрества з молодими керівниками фермерських господарств. Подія відбулася в рамках виставки АГРО-2019.

“В Україні серед загальної кількості фермерських господарств близько 500 очолюють фермери віком до 35 років. Нам надзвичайно важливо почути і підтримувати таких енергійних молодих людей-фермерів, які б своїм прикладом надихали інших створювати свій аграрний бізнес на селі.

Безперечно, для успішного бізнесу важливі технології, економіка, екологія, але людина залишається ключовим моментом. Без людського фактору нічого працювати не буде”, — зазначила в. о. міністра Ольга Трофімцева.

За її словами, зараз для Мінагрополітики важливо почути від фермерів з усіх куточків України конкретні запитання та пропозиції: що сьогодні робить міністерство недостатньо ефективно, як вдосконалити підтримку саме сімейного фермерства, новостворених фермерських господарств і молодих фермерів.

“Господарства з молодими керівниками, звичайно, не обмежені в користуванні будь-якими напрямами підтримки АПК, запровадженими Урядом. Але в цьому році ми запровадили новий окремий напрямок саме для молодих фермерів до 35 років.

Поки що це 40 тис. грн, але в перспективі можливо сума буде збільшена до 48 тис. грн. Нам важливо зацікавити вас працювати на своїй землі, в своєму селі і розвивати свій населений пункт”, — зауважив заступник міністра Віктор Шеремета.

За його словами, поступове впровадження нових інструментів державної підтримки для “молодих фермерів” стимулюватиме розвиток бізнесу на селі і сприятиме розвитку сільських територій.

SEEDS.org.ua за інформацією прес-служби Мінагрополітики  

Слідкуйте за нашими новинами на Facebook   Instagram  YouTube-канал

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!