В Україні знову гинуть бджоли, тепер на Сумщині

0 365

Власник пасіки з Роменського району Сумської області звернувся до поліції зі скаргою на дії місцевих аграріїв. За його словами, аграрії без попередження провели хімічну обробку полів, що і могло привести до загибелі комах на пасіці. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Сумської області.

Чоловік в одному з сіл району має пасіку в кількості 20 бджолосімей. Вранці, приїхавши до свого господарства, при перегляді вуликів виявив загибель комах. На думку чоловіка, бджоли загинули в результаті обробки хімікатами полів місцевими сільгосппідприємствами.

Він уже сім років займається бджільництвом, має всі необхідні санітарно-ветеринарні документи, і до цього випадку місцеві аграрії заздалегідь сповіщали його про проведення подібних робіт.

Повідомляється, що напередодні пізно ввечері два місцевих агрогоподарства дійсно проводили обробку хімікатами сої на полях поряд з пасікою. Однак їх представники надали всі документи і сертифікати, які свідчать, що застосовані речовини є безпечними для бджіл.

Наразі  триває перевірка із залученням фахівців відповідних галузей сільського господарства, за результатами якої буде прийнято процесуальне рішення.

SEEDS.org.ua за інформацією поліції Сумської області

Слідкуйте за нашими новинами на Facebook   Instagram  YouTube-канал

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!