В Україні з’явилась мобільна мапа карпатського сміття

0 160

На Львівщині, у рекреаційному пункті “Водоспад на річці Кам’янка”, презентували додаток EcoHike для очищення Карпатських гір. Його розробили українські інженери міжнародної компанії GlobalLogic, розповіли в пресслужбі ОДА регіону.

“Українські інженери міжнародної компанії GlobalLogic запустили EcoHike – додаток для очищення Карпатських гір. Презентація стосувалась сортування побутових відходів та зменшення забруднення довкілля“, – йдеться у повідомленні.

Для чого додаток? Якщо туристи знайшли місце скупчення сміття, але не можуть прибрати самостійно, вони відзначають його на мапі, додають опис проблеми та її фото.

Інші користувачі можуть прокласти маршрут свого відпочинку так, щоб прибрати зазначену місцевість і змінити інформацію про неї в додатку. Таким чином, спільними зусиллями українці зможуть посприяти поліпшенню екологічної ситуації в Карпатах і в Україні в цілому.

Поки що EcoHike доступний лише в Україні, однак його розробники сподіваються, що згодом він запрацює і в інших країнах світу. Адже проблема забрудненості актуальна не лише для Карпат. Додаток вже можна завантажити у магазинах GooglePlay та AppStore.

 

SEEDS.org.ua за інформацією пресслужби ЛОДА

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!