В Україні з’явиться інтегрований локальний стандарт на мед

2 2 046

Наразі специфічного стандарту з виробництва меду не існує ані в Україні, ані у всьому світі. В нашій країні стандарт якості визначає лише ДСТУ, вимоги стосовно безпечності, стандарти з органічного виробництва та HALAL.

Наразі команда GLOBAL G.A.P Україна взяла на себе ініціативу створення інтегрованого локального стандарту на мед. Він включатиме не лише вимоги до якості й безпеки меду, але і до виконання робіт, на пасіці в тому числі.

“Виготовлення українського локального документа — перша сходинка у підйомі до стандарту світового рівня. Якщо країна покаже, що у виробників є бажання до сертифікації і діє локальний стандарт, то з великою вірогідністю його приймуть як міжнародний великий стандарт, який можна буде застосовувати в усьому світі”, — зазначив фахівець із впровадження стандартів, провідний аудитор систем менеджменту якості Андрій Гармаш.

З інтегрованим локальним стандартом на мед пасічнику буде простіше реалізовувати свою продукцію через торговельні мережі.

Окрім виходу на торговельні мережі, від локального інтегрованого стандарту на мед пасічник отримає:

  • зменшення витрат на відкликання неякісної продукції;
  • зменшення витрат на виробництво;
  • мінімізацію можливих ризиків від внесення забруднень своїми працівниками.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією Kurkul.com

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!
2 Comments
  1. Тимур пише

    Пи-дец ! и тут хотят пасечникам налоговыи хомут на шею накинуть ! Опять же коррупция (при получении этого сертификата без дачи на лапу не обоидется + лишняя нервотрепка с чиновниками от которых зависит выдача сертификатов ! …короче в Украине все делаеться через ж-пу ! НЕ ДЛЯ ЛЮДЕИ !!! А ЧТО Б ЭТИХ ЛЮДЕИ ОРБОДРАТЬ КАК ЛИПКУ !!!

  2. Інженер пише

    Чомусь ОСТАННІ роки-десятирічча ВСЕ робиться напроти виробників! Одні додаткові НЕМАЛІ витрати! Треба чистими руками робити таку справу…..

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!