В Україні з’явився інноваційний димогенератор «Фуміт ОПП»

0 550

Дезінфікуючий засіб у вигляді димогенератору «Фуміт ОПП» від британської компанії «Octavius Hunt LTD» , що може бути використаний, зокрема у сільськогосподарських та тепличних господарствах, успішно пройшов державну санітарно-епідеміологічну експертизу у Держпродспоживслужбі України, пише SEEDS.

Про це повідомляє  Олексій Жук – експерт ринку якісних засобів захисту від комах-шкідників, директор компанії FGGroup, яка є офіційним дистриб’ютором препарату на українському ринку. Відтепер це перший дезінфікуючий засіб у вигляді димогенератору на ринку України.

«Дезінфікуючий засіб «Фуміт ОПП» у вигляді димогенератору може бути застосований для знищення бактерій, у тому числі кишкової та синьогнійної паличок, золотистого стафілококу, ентерококів. Сфера застосування препарату достатньо широка, адже він має бактерицидну, віруліцидну та фунгіцидну дії.

Його основна діюча речовина – 2-фенілфенол-30% дозволяє також його успішно застосовувати у боротьбі проти поліо-, рото-, адено- та ентеровірусів. Отримання висновку експертизи фахівців Держпродспоживслужби свідчить про те, що «Фуміт ОПП» відповідає вимогам діючого санітарно-епідеміологічного законодавства і може бути використаний у заявленій сфері застосування», – зазначає Олексій Жук.

При цьому директор компанії FGGroup уточнює, що «Фуміт ОПП» може бути використаний підприємствами харчового та готельно-ресторанного господарства, комунально-побутового обслуговування, у виробничо-складських, торгових та житлових приміщеннях.

Крім того, препарат може бути успішно застосований в усіх видах транспорту.


З питань замовлень та отримання більш детальних консультацій щодо димоутворювача «Фуміт ОПП» Ви можете звернутися за телефоном: 099 705 99 40

 

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!