В українських крамницях може з’явитися цибуля з Нідерландів і навіть Росії

0 474

За інформацією аналітиків EastFruit, різке зростання цін на цибулю на внутрішньому ринку України спровокувало справжній ажіотаж. Тижнем раніше цибулю до України вже почали експортувати трейдери з Казахстану і Узбекистану, а в кінці попереднього тижня з’явилися пропозиції цибулі з Нідерландів і навіть Росії.

“Не дивлячись на те, що ціни на цибулю в Росії теж динамічно зростають, ціни в Україні зараз майже в два рази вищі, що робить експорт цибулі з Росії в Україну можливим.

Це особливо актуально на тлі триваючих поставок російського картоплі на український ринок, адже ті ж трейдери можуть запропонувати і цибулю”, – зазначає Андрій Ярмак, економіст інвестиційного департаменту продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (ФАО).

“Тим не менш, до російського цибулі є чимало претензій за якістю, тому я не думаю, що поставки цибулі з Росії будуть дуже масштабними, тому що можна купити якісну цибулю по тій же або навіть нижчою ціною в Нідерландах або Польщі.

Крім того, рівно в три рази дешевше за свою цибулю просять постачальники з Узбекистану, і лише небагато дорожче експортери овочів з Казахстану. І навіть дорожча логістика робить такі поставки цікавими для українського ринку”, – відзначає Андрій Ярмак.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією EastFruit

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!