В українських крамницях почали торгувати литовською картоплею

0 1 534

На полицях українських супермаркетів з’явилася картопля виробництва країн Балтії. Білоруську та румунську картоплю українці споживають ще з кінця листопада, пише SEEDS.

Такою невтішною для українських виробників картоплі інформацією поділилась виконавчий директор Української асоціації виробників картоплі (УАПК) Оксана Руженкова.

«Наприкінці 2020 року УАВК попереджала, що без імпорту картоплі у поточному маркетинговому році Україна навряд чи впорається із задоволенням потреб внутрішнього ринку.

Причина – скорочення за останні 6 років частки промислового картоплярства з 30% до 1,9% в структурі загального виробництва», – пише Оксана Руженкова на своїй сторінці у Facebook.«Цей сумний факт пов`язаний із втратою і окремих регіонів держави, і зовнішніх ринків збуту, зокрема до Митного Союзу.

На фото – картопля виробництва країн Балтії. Білоруську та румунську ми споживаємо з кінця листопада. Чия наступна?» – Цікавиться виконавчий директор Української асоціації виробників картоплі, ілюструючи своє повідомлення фотографією картоплі, яка продається сьогодні в одному з українських магазинів.

 

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!