В українських садах біда: абрикоси втрачають листя

0 1 568

З цілої низки областей центральної, південної та східної частини України почали надходити повідомлення про опадання листя в абрикосових садах. Про це повідомляють аналітики ІА “Інфоіндустрія”, посилаючись на дані власного моніторингу.

За словами садівників, в останні кілька днів в садах фіксується масове опадання листя, при цьому першопричини ситуації, що склалася до сих пір не виявлено.

“Таке явище в нашому саду відбулося вперше, – коментує ситуацію виробник Запорізької області, – при цьому поки ми не можемо виявити причину ситуації, що склалася, оскільки вогнищ поширення шкідників поки не виявлено, а комплексні обробки препаратами фунгіцидної групи не дали жодних результатів.

При цьому така проблема не тільки у нас, але і в низці сусідніх господарств в Дніпропетровській, Запорізькій і Харківській областях. Водночас, опадання плодів фіксується тільки в деяких випадках через перепад температур в нічний і денний час”.

За словами гравців ринку, зразки листя вже відправили до лабораторій для виявлення причин опадання і складання схем обробки для запобігання подальшого поширення. Про результати досліджень повідомлять пізніше.

SEEDS.org.ua за інформацією Інфоіндустрія

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!