В Україні ціни на живець свиней різко рушили вгору

0 206

Наразі спостерігається різке збільшення закупівельної вартості свинини. Ця тенденція виникла через дефіцит живця свиней, пише SEEDS.

Таку інформацію оприлюднили на сайті Асоціації «Свинарі України». Як зазначено у повідомленні, наприкінці цього тижня оператори вітчизняного ринку свинини зіткнулися з підвищення котирувань на 2-3 грн/кг порівняно з минулим тижнем. Зокрема, вартість кілограму свинини живою вагою в центральних та західних регіонах нашої країни досягла 68-70 грн. При цьому через дефіцит кондиційної свинини у східних областях ціни підвищились до 70-73 грн/кг.

Читайте також: Ціни на м’ясо: найбільше подорожчала свинина

«Переробники одностайно підтверджують нестачу свиней забійних кондицій, яка цього тижня посилилася. Так, за їх свідченнями, ще значна частка живця, що виходить на ринок, має «літню» забійну масу, яка поступається стандартній. Крім цього, низка операторів скоротила обсяги товарних партій чи вимушено пропускає реалізацію, щоб тварини набрали необхідну масу. Водночас, більшість представників переробки відзначає, що темпи реалізації наразі не слабшають, тоді як чимало операторів мають труднощі із заготівлею свинини в достатніх обсягах для задоволення усіх запитів. Через це окремі переробники були змушені збільшити радіус закупівлі живця попри значні логістичні витрати», – говорять експерти.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!