В Україні напередодні новорічних свят подорожчали огірки

0 139

На українському ринку стрімко зростає ціна імпортного тепличного огірок, повідомляють аналітики проекту EastFruit. Експерти зазначають, що зростання цін на цю продукцію продиктоване насамперед обмеженою пропозицією огірка на ринку. Більшість українських комбінатів вже завершили сезон продажу, а постачання із зовнішнього ринку, зокрема з Туреччини, є досить нестабільним, пише SEEDS.

За даними щоденного моніторингу проекту, на сьогоднішні тепличні огірки на українському ринку пропонуються до продажу по 50-65 грн/кг ($1,37-1,78/кг), що в середньому на 14% дорожче, ніж тижнем раніше.

Підвищувальний ціновий тренд у сегменті огірка, за словами операторів ринку, провокується помітним збільшенням попиту на цю продукцію напередодні новорічних свят. У той же час, пропозиція місцевого огірка досить обмежена. Основний обсяг ринку складає винятково імпортна продукція виробництва Туреччина. Подорожчання цієї продукції відзначається й у країні-виробнику.

Читайте також: В Україні сповільнилося зростання цін на огірки через збільшення імпорту

Ключові гравці ринку впевнені, що вже найближчим часом варто очікувати на прискорення темпів зростання цін на тепличні овочі і в Україні. Свою думку вони пояснюють тим, що наразі основна частина українських тепличних господарств уже заявила про завершення сезону реалізації. Таким чином майже весь обсяг огірка на українському ринку складає турецька продукція. При цьому попит на тепличні овочі в Україні також зростає, оскільки оптові компанії та роздрібні мережі почали формувати торгові запаси на новорічні свята, а це також провокує зростання цін у цьому сегменті.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!