В Україні почав роботу Земельний штаб: що це означає?

0 163

Цього тижня міністр аграрної політики оголосив про початок роботи Земельного Штабу. Відповідно до слів Романа Лещенка, метою створення штабу є в умовах початку функціювання ринку землі допомоги його учасникам зробити процес земельних відносин максимально зрозумілим, зручним та ефективним, повідомляє SEEDS.

“Безумовно, ринок землі потребує операційної підтримки, суспільного обговорення та вдосконалення в процесі правозастосовчої практики. З цією метою сьогодні розпочав роботу спеціальний Земельний штаб. Його мета – дати землевласникам і товаровиробникам чітке розуміння можливостей, які перед ними відкрила земельна реформа”, – зазначив міністр аграрної политики та продовольства України.\

До штабу увійшли парламентарі, а також представники професійних асоціацій, зокрема Державної служба з питань геодезії, картографії та кадастру, Нотаріальної палати України, Незалежної асоціації банків України та ін.

Читайте також: Уже майже 8 тис. земельних ділянок продали в Україні

Нагадаємо, станом на 19 серпня правом продати землю скористалось вже майже 7,9 тис. українців. Найбільше угод з купівлі-продажу сільськогосподарських земель уклали в Київській (1008), Полтавській (828) та Сумській (712) областях. У цілому з 1 липня в країні було продано 7897 ділянок. За загально площею проданих паїв лідером наразі є Полтавщина (2012,8 гектара). У цілому в Україні вже продано 16 634 гектара земель сільськогосподарського призначення. Дозволи з супроводу угод купівлі-продажу ділянок отримали більш ніж 4,6 тис. нотаріусів. Відмовили у цьому 617 фахівцям.

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!