В Україні розпочинається активна реалізація проєкту з будівництва овочесховищ

0 159

Міністр аграрної політики та продовольства України Віталій Коваль провів чергову зустріч з представниками Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО), пише SEEDS

Сторони обговорили поточний стан співпраці з ФАО. Наразі, за словами міністра, розпочинається наступний етап надання допомоги  фермерам. Йдеться про реалізацію спільного з ФАО проєкту з виробництва електроенергії з агробіомаси.

Читайте також: AGRO.RIA оприлюднило топ-10 українських виробників сільгосптехніки за кількістю пошукових запитів

Також наразі дуже актуальна допомога в розбудові системи овочесховищ, повідомляється на сайті Мінагрополітики.

«Розбудова системи овочесховищ сприятиме розвитку малого бізнесу та забезпеченню сталості сільських територій. Тому зараз розпочинаємо активну реалізацію проєкту з будівництва овочесховищ.

Малі овочесховища – від 20 тонн до 1000 тонн допомогли б фермеру зберегти свій товар та притримати  його до кращої ціни.  У великих  – на 2000 тонн і більше можуть зберігати свій товар і фермери, і компанії, які закуповують продукти харчування для університетів, лікарень і супермаркетів. Такий підхід надасть можливість на цій основі створити першу фермерську кооперацію», – зазначив Віталій Коваль.

Міністр зауважив, що децентралізація системи невеликих овочесховищ на прифронтових територіях – Миколаївський та Херсонській областях – допоможе аграріям зберегти свій врожай.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!