В Україні закладають великий сад надранніх яблук інноваційного сорту

0 6 188

Компанія «Сади Дніпра» (ТМ Uapple) розширює яблуневий сад. Про це повідомив власник компанії Вадим Єрмолаєв на своїй сторінці у Facebook, пише SEEDS.

Вадим Єрмолаєв зазначив, що зараз відбувається розбивка саду. На даний момент почалося встановлення стовпів, які зафіксують оптимальну відстань між майбутніми деревами.

«Найближчими тижнями ми посадимо ще 20 га яблунь. Цього разу це будуть яблуні сорту Gala RKD. Це інноваційний сорт, що плодоносить на три тижні раніше, ніж звичайна Gala. 83 тисячі саджанців ми вже привезли із Франції, щоб одними з перших в Україні почати вирощувати цю новинку», — уточнив він.

Читайте також:  Сонячне фермерство – майбутнє агробізнесу України

«Власне саджанці почнемо висаджувати у квітні. Перший врожай з цих дерев ми зберемо вже цього року. Але перший повноцінний врожай — за нашими стандартами, це 50-60 т/га — аж через п’ять років», — зазначив власник компанії.

Крім цього він додав, що планується на 10 га розширити грушевий сад, пише open4business.


Сади Дніпра” (UApple) є однією з найбільших компаній-виробників яблук в Україні. Компанія вирощує яблука сортів Gala Schniga, Golden Delicious, Granny Smith, Pinova, Fuji, Red Delicious, а також зберігає та продає їх. Має міжнародний сертифікат Global G.A.P. Поставляє продукцію до локальних мереж супермаркетів, а також експортує до країн Європейського Союзу, Азії та Близького Сходу.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!