В Україні запрацював проєкт з відновлення перерваних війною ланцюгів поставок на ринку свинини

0 281

Асоціація «Свинарі України» впровадила проєкт із відновленню перерваних війною ланцюгів поставок на вітчизняному ринку свинини. Така підтримка для українських виробників та переробників здійснюється за підтримки Продовольчої та сільськогосподарської організацією ООН (ФАО), пише SEEDS.

Про це йдеться на сайті АСУ. Проєкт, спрямований на полегшення координації між вітчизняними виробниками та їх потенційними контрагентами, а також для покращення забезпеченості необхідними виробничими ресурсами.

«Упродовж останніх трьох місяців АСУ регулярно проводить моніторинг потреб та ключових бар’єрів у роботі виробників та переробників свинини. У відповідь на запити операторів, отримані у ході опитування протягом липня-вересня, АСУ сприяла переспрямуванню продукції свинарства (товарні поросята, свині забійних кондицій, охолоджені свинячі півтуші) на суму понад 23 млн грн (0,63 млн дол. США за курсом НБУ), а також надала гуманітарну допомогу ветеринарними препаратами та кормовими добавками понад 15 підприємствам з Донецької, Запорізької, Харківської та Чернігівської областей на понад 6 млн грн. З початку війни Асоціація забезпечує широкий спектр консультацій виробникам свинини — від ринкових тенденцій в сегменті торгівлі забійними тваринами, племінним поголів’ям, товарними поросятами та ключовими кормовими інгредієнтами до супроводу коректної фіксації збитків від військової агресії та пошуку вільних виробничих приміщень для релокації виробництва у безпечніші регіони», — коментують в Асоціації «Свинарі України».

Читайте також: Свині стрімко дешевшають: коли зупиниться падіння цін

Як і до війни, Асоціація підтримує тісну співпрацю з Міністерством аграрної політики та продовольства України, Мінекономіки, Держпродспоживслужбою.

«У третьому кварталі 2022-го одним з пріорітетних напрямків співпраці між галузевим об’єднанням та держорагнами стала підготовка до відкриття ринків ЄС для вітчизняної свинини та гармонізація законодавства в частині гігієнічних вимог до продукції тваринного походження», – говорять представники АСУ.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!