В Україні з’явиться реєстр виноградарів та виноробів

0 190

Міністерство аграрної політики та продовольства планує запровадити в Україні виноградарсько-виноробний реєстр. У міністерстві пояснюють, що впровадження такого реєстру забезпечить контроль якості продукції та стане основою для перезавантаження галузі виноградарства, пише SEEDS.

Очікується, що реєстр включатиме відомості про: виробників винограду, виробників виноробної продукції, виноградні ділянки, обов’язкові декларації та інші дані про виноробну продукцію.

“Метою створення реєстру як інформаційно-комунікаційної системи є збір, облік, накопичення, оброблення інформації щодо виробництва винограду, продуктів виноградарства і виноробства”, – йдеться у повідомленні.

Також виноградарсько-виноробний реєстр дозволить перевести публічні послуги у сфері виноробства та виноробства в електронну форму, передає пресслужба міністерства.

Читайте також: Турецькі трейдери активно шукають яблука високої якості в Україні

Законопроєкт № 9139 «Про виноград та продукти виноградарства», який зокрема передбачає створення і єдиної державної інформаційної системи “Виноградарсько-виноробний реєстр”, Верховна Рада України схвалила у першому читанні ще на засідання 9 серпня.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!