В Житомирі вироблятимуть рідкі комплексні добрива

0 437

На початку 2020 року у Житомирі компанія «УТК Хімальянс» (BLAU Chem) запустить виробництво рідких комплексних добрив та збільшить потужності групи до 10-15 тис. тонн на місяць. Про це повідомляє прес-служба компанії. 

«Другий комплект хімічного обладнання для виробництва рідких комплексних добрив в Україну з США вже прибув, розпочато монтаж. Пілотне виробництво хімічних поліфосфатних РКД за повною кислотною технологією компанії було запущено в другому кварталі цього року в місті Бердянськ Запорізької області», – йдеться в повідомленні.

До кінця наступного року компанія планує налагодити виробництво на чотирьох заводах (у Житомирі, в Харківській, Вінницькій і Кіровоградській областях).

Особливістю заводів групи компаній, побудованих за американською технологією, є максимальна автоматизація. Завдяки програмному комплексу, процесом виробництва і відвантаження добрив керує лише кілька операторів з віддаленого пункту контролю.

Виробнича потужність групи компаній після запуску регіональних підприємств буде складати 20-30 тис. тонн РКД на місяць (240-360 тис. тонн на рік).

Обладнання заводу дозволяє синтезувати окрім поліфосфатних рідких добрив АРР  також спрощені марки РКД під замовлення аграрних компаній.

«Ми звикли говорити, що консервативність агрономів гальмує інновації. Проте друге півріччя 2019 року вдарило по всіх агровиробниках. Зниження цін на основні с/г культури спонукало навіть найбільш консервативні компанії задуматися над скороченням витрат. Тому попит на модернізацію наявної техніки виріс більш суттєво, ніж на купівлю нової. Почалися  зміни в базовому процесі агровиробництва, в багатьох холдингах і навіть невеликих фермерських господарствах», – зазначив комерційний директор BLAU Chem Сергій Рубан.

Експерт прогнозує у найближчі 2-3 роки в Україні революційний перехід до більш досконалих систем удобрення, що, за розрахунками компанії, дає економію 30% від вартості внесення добрив.

 

SEEDS.org.ua   

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!