Вчені розробили технологію, яка дозволить швидко і точно визначати стиглість фруктів

0 216

Неймовірні новини світу: дослідники з Прінстонського університету (США) та Microsoft Research розробили швидкий і точний спосіб визначення якості фруктів за допомогою високочастотної бездротової технології, пише SEEDS.

Новий інструмент може дати постачальникам можливість сортувати фрукти на основі вимірювань стиглості. Про це повідомляє пресслужба університету.

«Не існує систематичного способу визначення стану стиглості фруктів і овочів. Здебільшого це випадкова візуальна перевірка, коли ви перевіряєте один фрукт із коробки на розповсюджувальних лініях і оцінюєте його якість через фізичний контакт або зміну кольору», – розповів Ясаман Гасемпур, доцент кафедри електротехніки та комп’ютерної інженерії в Прінстоні, один із головних дослідників дослідження.

Читайте також: Вчені знайшли натуральний рослинний підсолоджувач, що у 300 разів солодший за цукор

На думку науковців, новий метод допоможе скоротити харчові відходи. Приблизно одна третина всієї їжі, виробленої в Сполучених Штатах, викидається. До того ж за оцінками Організації Об’єднаних Націй, у всьому світі викидається половина фруктів і овочів.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!