Вчені з’ясували, що потрібно вирощувати на полі, аби відлякати сарану

0 160

Вчені з Університету штату Арізона створили Глобальну ініціативу боротьби з сараною. Науковці прагнуть налагодити партнерські відносини для обміну інформацією та ідеями у протидії поширенню сарани.

За словами директора ініціативи Аріана Кіза, у боротьбі з сараною необхідно шукати альтернативні методи. Використання традиційних пестицидів неефективне у зв’язку з рядом практичних причин та впливом на здоров’я людей, пише opb.org.

З метою дослідження всіх аспектів життя сарани в підвалі будівлі в кампусі Університету штату Арізона була облаштована спеціальна лабораторія, де міститься сарана різних видів.

Співробітники лабораторії також проводить польові дослідження в Сенегалі, де аграрії вирощують просо з урахуванням стійких методів землеробства. На цих угіддях збирають високі врожаї проса — рослини з відносно низьким вмістом вуглеводів.

“На щастя, в результаті наших досліджень ми виявили, що поля з просом — це ті місця, які, як правило, не подобаються сарані”, — зауважив Аріан Кіз.

Повторними дослідженнями науковцям необхідно довести, що зміна методів ведення сільського господарства може стати одним із способів боротьби з сараною.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією  Superagronom

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!