Веганські креветки виробляють з кокосів

0 93

Напевне, найкращі рослинні замінники м’яса, риби чи морепродуктів можуть створити люди, які спеціалізувались на виробництві справжнього м’яса та морепродуктів. Так вважають засновниці The Plant Based Seafood Co, які виготовляють креветки з кокосових горіхів – Mind Blown Coconut Shrimp, повідомляє SEEDS.

За підсумками 2020 року продукт нагородили премією Prepared Foods Spirit of Innovation Awards за інноваційний підхід до створення рослинних замінників морепродуктів, пише vegconomist.com.

Plant Based Seafood Co — це компанія, створена жінками з великим досвідом роботи в галузі виробництва морепродуктів. Усі продукти компанії є веганськими та не містять глютену, сої та консервантів. Наразі асортимент Mind Blown складається з креветок із панцирем, крабових пиріжків та кокосових креветок. Незабаром планується запустити новий продукт Dusted Bay Scallops.

Наразі продукцію компанії можна придбати тільки в Інтернеті. Єдиним винятком є ​​кокосові креветки, які також доступні на GreenWise Markets.

Творці Mind Blown раніше заснували бренд Wild.Skinny.Clean, який виробляє як традиційні, так і рослинні морепродукти. Однак вони виявили, що споживачів це бентежить, і переваги зміщуються в бік продуктів на рослинній основі.

Моніка Талберт, співзасновниця і генеральний директор компанії, зазначає: «Нові способи харчування вкорінюються. Це ковток свіжого повітря та зміна гри в традиційній індустрії морепродуктів. Морепродукти на рослинній основі дають нам можливість побудувати кращу глобальну систему харчування з етикою та високими стандартами, які, перш за все, керуються пристрастю, захопленням улюбленою справою та порятунком планети, а не прибутком».

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!