Величезні грона лохини вирощують на Вінниччині

0 177

В українських господарствах починає дозрівати лохина. Ягода вже багато років залишається однією з найпопулярніших та найдорожчих, як на світовому, так і на внутрішньому ринку. Саме тому ягідники України не втрачають інтересу до культури, а навпаки – нарощують площі під лохиною та експериментують із сортами. Наприклад на Вінниччині з’явилася плантація лохини, що росте гронами, повідомляє SEEDS.

“Часом, при вивченні нових сортів трапляються неймовірні речі. Чи очікували ви побачити такі ‘виноградні грона на чорниці/лохині?! Новий сорт лохини Румунської селекції Лакс починає достигати на випробувальній ділянці ТОВ “ФруТек”, – зазначив представник компанії Сергій Змійчук.Садівники з різних куточків України також зацікавились новим сортом. Утім, за словами пана Сергія, наразі “ФруТек” не продає саджанці цього сорту, а лише експериментує з урожайністю. Утім, якщо сорт покаже дійсно гарні результати, у продажу можуть з’явитися і саджанці.

Нагадаємо, минулого року вперше до Книги рекордів України потрапила величезна лохина. Рекордна ягода – лохина розміром 3,05 сантиметра та вагою 9 грамів. Виростили її у господарстві на Київщині. Детальніше читайте тут.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!