Велика вода на Волині: затопленими залишаються тисячі гектарів сільгоспугідь   

0 1 346

На Волині лишаються у воді 16 тисяч гектарів сільськогосподарських угідь. Загалом цієї весни підтопило 25 тисяч гектарів. Під час зимового паводка і весняної повені насосними станціями області було відкачано майже 23 мільйони кубічних метрів води.

Якщо не буде дощу, ситуація на Волині стабілізується за кілька тижнів, вважає в.о. заступника керівника Регіонального Офісу водних ресурсів Михайло Тимощук. Поки ж найскладнішу ситуацію спостерігають у чотирьох населених пунктах: Заріка, Люб’язь, Дольськ і частина селища Любешів.

“Зараз зменшилась кількість підтоплення с/г угідь. Але на Любешівщині є ще значне підтоплення”, – каже Михайло Тимощук. З його слів, цієї весни у воді опинилося більше угідь, ніж торік.  

За словами начальника департаменту агропромислового розвитку області Юрія Горбенка, торік не було виплат фермерам і одноосібникам за підтоплення земель.

Обласна комісія з надзвичайних ситуацій тоді не визнала жодного випадку підтоплення як надзвичайної ситуації регіонального рівня. Каже: процедура визначення підтоплення прописана постановою Кабміну. Цього року звернень від селян поки не було.

 

SEEDS.org.ua за інформацією Суспільного

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!