Великі перспективи для сільгоспвиробників відкриваються завдяки тренду на здоровий спосіб життя, стверджують експерти

0 151

Тренд на здоровий спосіб життя може сприяти збільшенню доходів українських аграріїв. Окремої уваги заслуговує зацікавленість рослинною продукцією веганами. Попит на веганські продукти в Україні щорічно збільшується в два рази. Про це розповідає «Агроінсайдер».

На думку Рудольфа Краєвського, засновника і генерального директора Vegano Hooligano − мережі веганських кафе з п’яти закладів, розташованих в Києві, Одесі та Івано-Франківську, для аграріїв дана соціальна культура відкриває великі можливості. Поки що вегани споживають переважно імпортну продукцію, оскільки  з української не вистачає багато чого − від картоплі до селекційних видів мікрогріну. Співвідношення імпорту та внутрішнього виробництва веган-продукції становить 90:10. У зв’язку з цим перед українськими виробниками відкриваються великі перспективи.

Існує великий попит на зелень, капусту, салат, прянощі, горіхи, яблука, фрукти і ягоди.

У мережі Vegano Hooligano за шість років існування бренду найпопулярніша позиція − це рол з фалафель (рол в лаваші, як шаурма, тільки веган-формату з різними соусами).

Цікаво, що, за спостереженнями експертів, сьогодні половину загального продовольчого кошика України становлять рослинні продукти.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!