Весь відбракований експортерами мед потрапляє на українські базари

0 1 194

Українські компанії-експортери відбраковують близько 20% меду, і вся ця продукція потрапляє на внутрішній ринок та споживається пересічним українцями. Про це розповів директор з розвитку компанії-експортера меду “Асканія-Пак” Віктор Іванченко під час круглого столу: “СТОП Фальсифікат.МЕД”, повідомляє кореспондент SEEDS.

“За нашими оцінками близько 90% меду проходить через руки експортерів, через наші лабораторії. В середньому ми відбраковуємо близько 20% меду за різними показниками. Це показники натуральності, антибіотики, органолептика, тара і таке інше.

Всі ці 20% потрапляють на внутрішній ринок.

Можу сказати, на жаль, із стовідсотковою впевненістю, все, що ми відбраковуємо, все, що ми не можемо відправити європейським або американським споживачам, все іде на внутрішній ринок. І все це споживається пересічним українським громадянином”, – розповів Віктор Іванченко.

“Коли ви купуєте мед на ринку, ви ніколи не знаєте, це – пасічник, чи не пасічник. Жодної реєстрації пасічника, жодної відповідальності пасічника, як виробника у нас не існує.

Жодного контролю меду, який продається на базарі, у нас не існує. Жоден пасічник не робить аналіз свого продукту. Зрештою, ви ніколи не знаєте, що ви купуєте.

Ви ніколи не дізнаєтесь, купуєте ви акацію, весняний мед, чи ви купуєте просто перегрітий соняшник трирічної чи чотирирічної давнини”, – додає Віктор Іванченко.

 

SEEDS.org.ua   

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!