Весняні пожежі змусили лісівників Житомирщини створювати додаткові розсадники

0 98

В цьому році лісове господарство Житомирщини зазнало великих втрат – цієї весни ліси області нещадно нищить вогонь. Ціною великих зусиль лісівники відвойовують у стихії кожен гектар і дбають про те, чим поновити вигорілий ліс.

Сьогодні немає жодного лісогосподарського підприємства, котре б більшою чи меншою мірою не постраждало від лісових пожеж. Проте лісівники області твердо знають своє головне завдання – садити ліс, запевняють у прес-службі Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства (ОУЛМГ).

“Уже сьогодні ми маємо думати, як провести лісокультурну кампанію наступного року. Відтак управління доручило  керівникам усіх лісгоспів в стислі терміни провести додаткове висівання лісового насіння основних лісоутворюючих порід.

За необхідності в підприємствах створять нові тимчасові лісорозсадники, аби забезпечити вирощування садивного матеріалу в тих обсягах, які необхідні для залісення  площ згарищ”, – розповів начальник Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор Сахнюк.

Лісівники області запевняють, що на усіх площах, котрі потребуватимуть заліснення, буде обов’язково посаджений ліс. Було би добре, коли б ще й наші мешканці берегли його та не палили, підкреслили у прес-службі Житомирського ОУЛМГ.

 

SEEDS.org.ua   

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!