Ветерани АТО отримали трактор для розвитку овочевого бізнесу

0 190

До участі у війні на сході України ветеран АТО Сергій Кузнець з Новософіївки (Херсонська область) разом з дружиною Оленою займалися сімейним фермерством – вирощував моркву та редиску. Після повернення зі служби фермер вирішив розширити господарство та працювати разом з побратимами Максимом Ільїним та Денисом Малицею. Так з’явилася група сільськогосподарських виробників Ветерани Новософіївки. Нещодавно фермери отримали грант на придбання міні-трактора для догляду за овочами, повідомляє SEEDS.

Техніку Ветерани Новософіївки отримали минулого місяця. Об’єднанню фермерів вдалося виграти грантовий конвурс від Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP.

“Це невеликий, але потужний мiнi-трактор разом із обладнанням для обробки землі. I що дуже важливо, таким трактором зможуть керувати не тільки чоловіки, але i жінки (дружини фермерів). Ще роблячи перші кроки в агробізнесі, Сергій Кузнець сконструював мийку для овочів, яка змогла підвищити вартість вирощеної продукції. Зараз, використовуючи потужність міні-трактора, Сергій обладнав для групи пристрій для подрібнення насіння. Зазвичай подрібнення насіння займало у виробників близько 2-х тижнів, тепер вистачає 2-х днів для підготовки посівного матеріалу”, – повідомляють в UHBDP.

Читайте також: Майже 3 тис. фермерів отримали підтримку від UHBDP

Програма Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва вже протягом восьми років надає допомогу виробникам фруктів, ягід, овочів, меду та горіхів у південних регіонах країни. Загалом, підтримку отримали вже близько 3 тис. фермерів.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!