Віддалений доступ до сучасних овочесховищ став незамінною перевагою в період карантину

0 953

Карантин створює чимало труднощів для ягідників України, проте будівництво сховищ для цих ягід ніхто не забороняв. Навіть більше – процес збереження продукції можна легко контролювати в єдино можливому сьогодні віддаленому режимі, розповів в інтерв’ю для SEEDS директор компанії “Інсолар-Холод” Анатолій Богдан.


– У карантин віддалений доступ, яким обладнані побудовані вами сховища, став величезним плюсом?

– Що стосується дрібних неполадок, ми спокійно можемо усувати їх з будь-якого комп’ютера. Спостерігаючи за роботою обладнання регулювати процеси, тому що всі сховища укомплектовані моніторингом і віддаленим доступом.Однак віддалений доступ не дає можливості усунути механічні поломки. Тому навіть в умовах карантину сервісні бригади працюють, виїжджають на об’єкт, якщо необхідний ремонт або термінове обслуговування – віддалено цього не зробиш.

Якщо говорити про великі яблучні сховища, то зараз період зберігання закінчився. Деякі навіть вимкнули свої холодильники або працює лише 2-3 камери.

Що ж стосується роботи з замовниками. Так, комунікація втрачається за рахунок того, що ти не зустрічаєшся особисто з замовником, чи не виїжджаєш до нього на об’єкт.

В іншому ж ми продовжуємо активно працювати: тривають монтажно-будівельні роботи, в країні вони дозволені, розробляємо пропозиції. Активно працюємо з іноземними постачальниками, і у них всі виробництва працюють, також триває і поставка обладнання.

Карантин вплинув тільки на роботу офісу. Коли ти в офісі, набагато легше комуніціювати. Тепер одне тільки питання замість 20-и хвилин можна вирішувати кілька годин.

– Багатьом організаціям вдалося впоратися з тимчасовими обмеженнями допуску на “поля”. Наскільки це критично для вашої компанії?

– Для того що б подивитися місце майбутнього будівництва туди просто необхідно виїхати. Дуже часто майбутнє сховище розташоване в таких місцях, де не особливо якісний зв’язок. Та й особистий контакт має велике значення в нашій роботі.– Чи вплинув карантин на збільшення попиту на будівництво сховищ?

– На жаль, не вплинув. Швидше навпаки. У нас відклалося підписання кількох контрактів через нинішню ситуацію. Економічна складова відіграє величезну роль.

– Згідно з прогнозами ягоди будуть не особливо дорогими навесні 2020 року – чи не це прекрасна можливість для заморозки?

– Якраз навпаки, якщо ягоди будуть дешевими – де взяти гроші для побудови камер шокової заморозки або повноцінного сховища? Будують тоді, коли продукція дорожча. Коли ціна на яблука була вище звичайного, багато збиралися розвиватися далі – купувати сортувальне та пакувальне обладнання, нове холодильне обладнання.

Але в зв’язку з економічною кризою, яка виникла внаслідок коронавіруса, не всі собі можуть тепер це дозволити. Це досить дороге обладнання.

А ось ті, у кого все обладнано і сховище вже є, мають можливість притримати продукцію і заробити на цьому чималі гроші.

 

SEEDS.org.ua  

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!