Відома козина ферма Кіровоградщини відкрила двері для туристів

0 1 050

У селі Підлісне Олександрівського району Кіровоградщини почали проводити екскурсії відомою козиною фермою “Лісова Коза”. Влада області сподівається, що таких атракцій згодом стане більше і обіцяє сприяти розвитку рекреаційного потенціалу ферми.

Один із шляхів – робота над формуванням туристичних маршрутів з урахуванням візиту саме на це господарство як одну з атракцій. Крім того готовність таких ферм до взаємодії дасть передумову до створення ще одного аграрного кластеру в регіоні, пише прес-служба Кіровоградської обласної держадміністрації.

Серед очевидних переваг – розвиток, вдосконалення всіх циклів виробництва, об’єднання під одним брендом продукції від різних виробників і в результаті – вихід не лише на всеукраїнський, а й на світовий ринок.


“Лісова Коза” – офіційний племінний репродуктор, одне з найбільших господарств в Україні яке спеціалізується на розведенні та продажах молодняка племінних кіз Альпійської породи.

Це одна з найпродуктивніших молочних порід. Вона має високі фізичні показники, добрий стан здоров’я, та дуже легко адаптується до територіальних змін та різних кліматичних умов.

Корінне стадо було завезене із Франції, де кожна тварина була ретельно відібрана в стадах всесвітньо відомого кооперативу Capgenes. Нині це найбільше об‘єднання в світі що займається розведенням Альпійської та Зааненської породи кіз!

 

SEEDS.org.ua   

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!