Відомий український виробник квасу налагодив випуск дезінфекторів

0 536

Запорізький завод з виробництва напоїв “Квас Бевериджиз”, що входить у групу компаній “Асканія”, адаптував виробничі потужності та почав виготовляти дезінфекційні засоби. Це – дезінфектори принципово нового типу, отримані методом технології електрохімічної активації, завдяки якій вони володіють унікальною біоцидною дією, повідомили на сторінці компанії.

Першу партію дезінфекторів компанія передасть медичним установам Запоріжжя.

“Враховуючи критичну ситуацію, яка склалася з постачанням і виробництвом дезінфекційних засобів в Україні, ми прийняли рішення у максимально короткі терміни переформатувати частину обладнання з метою випуску дезінфекторів для підтримки національних зусиль у боротьбі з розповсюдженням Covid-19”, – розповів Валерій Горбань, власник Групи компаній “Асканія”.

Підприємство, що є одним із найпотужніших виробників квасу, сидру та інших безалкогольних напоїв в Україні має суворі внутрішні стандарти харчової безпеки і облаштоване високотехнологічним запатентованим обладнанням, яке дозволяє регулярно здійснювати дезінфекційну обробку виробництва. Для виготовлення і розливу професійних дезінфекторів підприємству знадобилося два тижні.

“Ми регулярно використовуємо ці засоби на нашому підприємстві, тож з практики знаємо про їхню ефективність. У той же час, вироблені нами дезінфектори можуть бути застосовані не лише в харчовій промисловості, але й для обробки приміщень, поверхонь та рук, що вкрай актуально сьогодні”, – додав Валерій Горбань.

 

SEEDS.org.ua   

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!