Відтепер Держгеокадастр транслюватиме земельні засідання у прямому ефірі

0 448

Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру запустила онлайн-трансляції  засідань з розпоряджень землями сільськогосподарського призначення.  Їх можна буде переглянути на офіційному сайті уряду, а також на офіційному каналі Держгеокадастру у YouTube.

“Така ініціатива є гарантією відкритого та неупередженого процесу розпорядження сільськогосподарськими землями, адже надає громадянам можливість бути в курсі рішень територіальних органів служби.

Трансляції сприятимуть повноті реалізації стратегії “Кадастр 2.0. Прозорість, доступність, інновації”: населення не лише оперативно інформуватиметься, але і залучатиметься до процесу розгляду клопотань та прийняття рішень стосовно надання, або ж відмови у наданні дозволів на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність та користування”, – зазначили в Держгеокадастрі.

“Напередодні ефіру ГУДи оприлюднюватимуть анонси заходів з переліком запланованих до розгляду номерів клопотань. Після ефірів усі накази реєструватимуть та публікуватимуть відповідні рішення”, – зазначили у відомстві.

 

SEEDS.org.ua   

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!