Відзавтра столичним кафе та ресторанам дозволили працювати “на виніс”

0 1 110

Сьогодні, 4 травня, під стінами Київської міської державної адміністрації зібралися десятки столичних підприємців-представників галузі громадського харчування, які вимагали від столичної влади надати їм дозвіл на роботу власного бізнесу в умовах карантину.

Пікет був повністю позбавлений політичних гасел – люди зібралися на площі перед столичною мерією невеличкими групами до 5 осіб, дотримуючись соціальної дистанції.

Результатом акції та послідуючих за нею переговорів з мером міста Віталієм Кличком стало отримання дозволу від столичної влади на роботу закладів громадського харчування Києва з 5 травня за умов дотримання усіх необхідних заходів безпеки, пов’язаних з введенням на території країни карантинних заходів.

“Під час спілкування з Віталієм Кличком ми оголосили наші проблеми. При нас він надав відповідні доручення представникам санітарно-епідеміологічної служби та посадовцям КМДА щодо пом’якшення роботи закладів громадського харчування на період карантину і пообіцяв, що з завтрашнього дня, тобто з 5 травня, усі ми зможемо працювати у форматі “на виніс”, за прикладом мережі “Макдональдс”, дотримуючись усіх необхідних заходів безпеки.

Я думаю, що про це окремо пояснювати нікому нічого не треба: у Вас та Ваших працівників мають бути у наявності захисні маски, рукавички, антисептики тощо”, – зазначив один з активістів акції.

Він також повідомив, що столична влада пообіцяла підприємцям надання компенсації втрат, які вони зазнали під час карантину.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією AgriGator

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!