Виготовлення крафтового пива в домашніх умовах? Легко!

0 342

На щорічній виставці Consumer Electronic Show, яка пройде в Лас-Вегасі на початку січня 2019 року, південнокорейська компанія LG покаже капсульну систему HomeBrew для виготовлення крафтового пива в домашніх умовах. Подробиці читайте на SEEDS.

Крафтовим називають пиво, яке виробляється невеликими приватними пивоварнями. Craft beer дослівно перекладається як «ремісниче пиво», але правильніше буде називати його саморобним, якщо можна так висловитися, або авторським. Вперше це поняття з’явилося у Великобританії у другій половині 1970-х років для позначення нового покоління пивоварень, що спеціалізуються на виробництві традиційного еля. Вони продемонстрували гнучкість, здатність швидко реагувати на запити клієнтів і відкритість до експериментів.

Але справжній бум крафтового пива почався у США після легалізації домашнього пивоваріння. Новоспечені пивовари стали створювати нові рецепти і сорти пива, враховуючи уподобання споживачів. Але для того, щоб варити пиво вдома, необхідне спеціальне обладнання – досить громіздке і дороге. Для пивоваріння можна використовувати як готові набори інгредієнтів, так і складати їх самостійно.

Компанія LG на початку майбутнього року піднесе справжній подарунок любителям крафтового пива: корейці розробили компактну пивоварку HomeBrew, яка використовує одноразові капсули з солодом, дріжджами, хмелем і ароматизаторами. Система працює за принципом кавоварки: вставив капсулу, натиснув кнопку – процес пішов. Спостерігати за бродінням можна за допомогою мобільного додатку для iOS або Android.

Щасливі володарі капсульної пивоварки зможуть вибрати один з п’яти сортів пива: індійський пейл-ель, американський пейл-ель, англійський стаут, бельгійське пшеничне і чеський пільзнер. Правда, на відміну від кави, це не дуже швидкий процес: залежно від рецепту виготовлення п’яти літрів пива займе близько двох тижнів. Вартість системи HomeBrew і терміни виходу її на ринок будуть оголошені пізніше.

SEEDS  за матеріалами UkrMedia

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!